// lajme

// Ekonomi

// Sport

// Showbiz

Ja çfarë bën sot Desara Mançellari, vajza që i dogji makinat...

Desara Mançellari quhet vajza, e cila gjatë vitit të kaluar u shndërrua në një personazh mediatik, pasi i dogji të dashurit 4 makina pas...

// Femra

I kushton këngë mamasë së ndjerë, vajza përlot jurinë dhe publikun...

X Factor prodhon gjithmonë talente dhe dhuron shoë të jashtëzakonshëm, sidomos në shtetin që lindi pra USA. Në këtë video Ashly është një gocë me...

// Stili

Diana Veras flet me krenari për trupin e saj jo të...

Diana Veras pothuajse gjithmonë mund të gjendet me një gjerdan feminist rreth qafës së saj, një palë atlete dhe një fustan të hollë mëndafshi,...

// Shendetsi

// Kuzhina

Twix çokollata

Përbërësit 500 gr çokollatë për zierje 350 gr bombon qokollata karamele 400 gr biskota 60 ml qumësht 4 luge margarinë Hapat 1 Cokollaten e shkrijme ne avull dhe gjysmen e cokollate se...

Katrorka të ftohta

Përbërësit:500 gr biskota të bluara150 gr margarinë 300 ml lëng portokalli 2 puding 600 ml qumësht 200 gr sheqer 200 gr kokos 100 gr margarinë 100 gr rrush i thatë 100 gr...

Patate të mbushura

Llokum pasha

// Teknologji

// Fun

// Auto