Shpërndaje

Tash e disa kohë Barcelona po e dëshiron transferimin e mbrojtësit të Valencias, Joao Cancelos.

Katalonasit kanë vendosur që në këtë verë ta transferojnë mbrojtësin e skuadrës spanjolle që po e kërkojnë tashmë që disa sezone.

Barcelona njihet që ka raporte të mira me Valencian, pasi ka shkëmbyer shumë lojtarë në vitet e fundit dhe mendon se mund ta transferoj Cancelon me një shumë të vogël parash apo duke i ofruara edhe ndonjë lojtar, transmeton PortalBizz nga Mundo Deportivo.

Gjiganti katalonas ka disa sezone që nuk po mund ta gjej rehatinë në mbrojtje andaj në afatin e verës dëshiron t’i jap fund kësaj brenge.Image result for joao cancelo to barcelona