Shpërndaje

Albert Bunjaku ka prezantuar listën kundër Islandës.

Këta janë të ftuarit:Portier: Sajmir Ujkani, Adin Nurkoviq, Bledar Hajdini.Mbrojtës: Fanol Perdedaj, Alban Pnishi, Amir Rrahamani, Leard Paqarada, Mërgim Vojvoda, Benjamin Kololli, Fidan Aliti, Ardijan Ismaili.Mesfushor: Hekuran Kryeziu, Erolind Shala, Valon Berisha, Milot Rashica, Bernard Berisha, Bersan Celina, Arbër Zeneli, Elbanan Rashani dhe Doinis Avdijaj.Sulmues; Besart Berisha, Atdhe Nuhi dhe Vedat Muriq.